Suplement diety "Karatelka" od teraz na polskim rynku!

Suplement diety "Karatelka" od teraz na polskim rynku!

Przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne "Browary" rozszerza swoją działalność i wychodzi na polski rynek. Od teraz suplement diety "Karatelka" mogą kupić i Polski nabywcy.

Dzieci czy dorośli - ktokolwiek, komu trzeba polepszyć wzrok czy umocnić immunitet mogą używać suplement diety "Karatelka". Można go zamówić on-line za dostępną ceną. "Karatelka" polepsza wzrok, wzmacnia układ nerwowy, chroni organizm od stresów, ponawia siły, ma immunomodulujące i radioprotekcyjne właściwości.

Zwłaszcza konieczna taka produkcja dla ludzi z wysokim obciążeniem na organy wzroku i na organizm w ogóle (praca za komputerem, ćwiczenia sportowców, ciężkie warunki pracy i inne). Razem z tym "Karetelkę" można stosować przy kompleksowym leczeniu termicznych, chemicznych i popromiennych poparzeń, odmrożeniach, zranieniach i tp. Właściwości preparatu potwierdzone oddziałem dietologii badań klinicznych preparatów medycznych Instytutu ecohygieny i toksykologii im. L. I. Medwedia i laboratorium higieny żywienia UNHC Ministerstwa zdrowia Ukrainy, a także różnymi badaniami klinicznymi.

"Karatelka" - to nie lekarstwa, a jakościowy suplement diety, który pomoże Wam zdobyć konieczną ilość witamin i umocnić immunitet. 

 
Skontaktuj się z nami
 

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Aktualności kompanii

Suplement diety "Karatelka" od teraz na polskim rynku!
marca 06, 2015 10:14 a.m.

Przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne "Browary" rozszerza swoją działalność i wychodzi na polski rynek. Od teraz suplement diety "Karatelka" mogą kupić i Polski nabywcy. Dzieci czy dorośli - ktokolwiek, komu trzeba polepszy…

 
 

Kontakty

Kupić suplementy diety - Karatelka
(główne biuro)

02100, Ukraina, Kijowska, Kijów, Czerwonotkacka, dom 1, biuro .
  • +38 (044) 45186XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create