O firmie

Suplement diety "Karatelka" - to pomoże umocnić zdrowie Wam i całej Waszej rodziny!

Produkcją zajmuje się Sp. z o.o. przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne Browary. Przedsiębiorstwo spełnia produkowanie suplementy żywnościowe, pod zarejestrowaną marką  handlową "Karatelka", która jest naturalnym kompleksem witaminów β-karoten z marchewki, witaminów Е i К, koenzymem Q10, (β-karoten - 20 mg, witamina Е - 50 mg, witamina К - 28 mg).

Ponad 10 lat fachowcy naukowo-produkcyjnej kompanii «Browary» wspólnie z oddziałem koenzymu Instytutu biochemii im. A. W. Paladina NAN Ukrainy pracują nad wprowadzeniem innowacyjnych technologii i know-how w produkowaniu. Na dzień dzisiejszy fachowcy wprowadzili współczesną technologię przerabiania surowca, który mieści karoten (świeżej marchewki), w ramach Narodowego programu «Dzieci Ukrainy».

Sp. z o.o. «Przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne "Browary"» pracuje nad wprowadzeniem technologii i produkcją dziecięcego odżywiania z 2000 roku i ma ogromne doświadczenie użycia produkcji "Karatelka" przy organizacji dziecięcego odżywiania na terytorium Ukrainy. Przez zarząd nauki i edukacji obwodowych administracji praktycznie wszystkich obwodów Ukrainy spełnia się zabezpieczenie dziecięcych internatów i sanatoriów naszą produkcją dla witaminizacji odżywiania dla dzieci, ponieważ tylko produkcja "Karatelki" wśród podobnych naturalnych kompleksów witaminowych ma pozwolenie sanitarno-epidemiologicznej ekspertyzy Ministerstwa zdrowia Ukrainy.

Wieloletnie stosowanie na praktyce produkcji "Karatelka" w dziecięcym odżywianiu zabezpiecza polepszanie wzoru dziecka, podwyższenie hemoglobiny krwi i odporności organizmu na na niekorzystne czynniki dzięki umocnieniu immunitetu i wyprowadzeniu radionuklidów i szkodliwych substancji z organizmu na tle witaminizacji żywienia dziecka głównymi rozpuszczającymi tłuszcze witaminami. Szczególną konieczność w produkcji "Karatelka" w żywieniu mają dzieci w okresie zimowy-wiosenny, dorosli i dzieci, którzy mają podniosłe obciążenie na wzrok lub pracują z komputerem, a także sportowcy.

Poza tym nasza kompania szczelnie pracuje nad wprowadzeniem wspólnych projektów w spożywczym przemyśle: dla witaminizacji rybnej produkcji przy produkowaniu wspólnym białorusko-niemieckim przedsiębiorstwem «Santa Bremor» (Brześć, Republika Białoruś) i firmą «Plejada» (m. Bojarka, Ukraina), dla poprawy jakości i witaminizacji piekarniczych wyrobów w zbożowym i cukierniczym przemysłie, dla poprawy koloru i witaminizacji gotowej produkcji przy produkowaniu margaryn i majonezów najbardziej wysokiej jakości, dla witaminizacji różnego dziecięcego odżywiania, przy produkowaniu gotowych produktów restauracji szybkiego żywienia - zdrowotnym żywieniu.

Także produkcja «Karatelki» stosuje się w chemio-farmaceutycznym i kosmetologicznym przemyśle jako środek przeciw oparzeniom różnego pochodzenia, może być wykorzystana jak główna leczniczo-profilaktyczna naturalna substancja do produkowania środków po opalaniu i leczniczych środków od oparzeń.

Właściwością użycia produkcji "Karatelka" właśnie w spożywczym przemyśle można nazwać to, że nie ma potrzeby obowiązkowej obróbki w wysokiej temperaturze w technologicznym procesie, ponieważ sama produkcja "Karatelka" dopuszczona dla użycia w żywieniu dorosłych i dzieci jak przygotowana do użytku produkcja, co jest ważne zwłaszcza przy produkowaniu konserw, margaryn, majonezów i różnego dziecięcego odżywiania (mięsnego, warzywnego i tp.). Technologia stosowania wyznacza się dla każdego sposobu produkowania i rodzaju produkcji oddzielnie naszymi fachowcami, poza tym, opracowaliśmy przepisy użycia produkcji "Karatelka" wspólnie z głównym dietologiem Ukrainy dla gastronomii i żywienia dziecięcego oraz dla spożywczego przemysłu. Dla spożywczego przemysłu nasza produkcja przeprowadza się w 20-30 litrowej spożywczej tarze, co robi wygodnym jej stosowanie przy produkcji.

 
 

Aktualności kompanii

Suplement diety "Karatelka" od teraz na polskim rynku!
marca 06, 2015 10:14 a.m.

Przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne "Browary" rozszerza swoją działalność i wychodzi na polski rynek. Od teraz suplement diety "Karatelka" mogą kupić i Polski nabywcy. Dzieci czy dorośli - ktokolwiek, komu trzeba polepszy…

 
 

Kontakty

Kupić suplementy diety - Karatelka
(główne biuro)

02100, Ukraina, Kijowska, Kijów, Czerwonotkacka, dom 1, biuro .
  • +38 (044) 45186XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create