Suplement diety "Karatelka"

Suplement diety "Karatelka"
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru M2162369
 
 

Opis Suplement diety "Karatelka"

Produkcja "Karatelka" wyrabia się w gotowej rozpuszczalnej tłuszczy formie, dla użycia w żywieniu, jak dokładka do pokarmu leczniczo-profilaktycznego działania (sałatki, pierwsze i drugie dania, pieczywo i inne), i w spożywczym przemyśle. W trakcie produkcji wykorzystuje się tylko ekologiczny czysty surowiec ukraińskiego pochodzenia. To marchew, która hoduje się na specjalnych certyfikowanych polach pod szorstką kontrolą jakości, i rafinowany, dezodorowany, wymrożony i wybielony olej roślinny, produkowany przez współczesne masło-tłuszczowe kombinaty Ukrainy. Właśnie dlatego produkcja "Karatelka" jest dozwolona dla masowego użycia w dziecięcych instytucjach i zespołach, w sanatoryjnemu żywieniu dzieci i dorosłych, dla witaminizacji żywienia sportowców.

"Karatelka" polepsza wzrok, wzmacnia układ nerwowy, broni organizm od stresów, ponawia siły, ma immunomodulującą i radioprotekcyjną właściwości.

Produkcja jest konieczną zwłaszcza dla ludzi z wysokim obciążeniem na organy wzroku i na organizm w ogóle (praca za komputerem, przy przygotowaniu sportowców, w ciężkich warunkach pracy i inne). Jednocześnie "Karatelkę" można stosować przy kompleksowym leczeniu termicznych, chemicznych i popromiennych poparzeń, przy odmrożeniach, zranieniach i t. p. Dane właściwości potwierdzone działem dietologii klinicznych badań medycznych preparatów Instytutu ecohygieny i toksykologii im. L. I. Medwedia i laboratorium higieny żywienia UNHC Ministerstwa zdrowia Ukrainy, a także różnymi klinicznymi badaniami.

Regularne użycie produkcji "Karatelka" - to niezawodny sposób zabezpieczenia dorosłego i dziecięcego organizmu karotyną beta, witaminami Е i К, poręka dobrego zdrowia i wysokich wyników przy przygotowaniu do sportowych i Olimpijskich gier.

 
 

Aktualności kompanii

Suplement diety "Karatelka" od teraz na polskim rynku!
marca 06, 2015 10:14 a.m.

Przedsiębiorstwo naukowo-produkcyjne "Browary" rozszerza swoją działalność i wychodzi na polski rynek. Od teraz suplement diety "Karatelka" mogą kupić i Polski nabywcy. Dzieci czy dorośli - ktokolwiek, komu trzeba polepszy…

 
 

Kontakty

Kupić suplementy diety - Karatelka
(główne biuro)

02100, Ukraina, Kijowska, Kijów, Czerwonotkacka, dom 1, biuro .
  • +38 (044) 45186XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create